Novinky

NVP + MVP Litoměřice

25.05.2011 12:21

Poprvé jsme vyrazili na dvoudenní výstavu, pro našeho nejmladšího jsme sehnali hlídání na celý víkend, takže jsme mohli zůstat v Litoměřicích a oba dva dny si pořádně užít :o). V sobotu na NVP kde posuzovala polská rozhodčí Barbara Larska Kirby zaválela a vyběhala si V 2 res.CAC, z čehož jsme byli nadšení. V neděli na MVP kde posuzovala paní Viera Staviarska se Kirby překonala, krásně běhala a přišel ještě lepší výsledek V1 CAC v konkurenci 8 fen :o)

NVP Jelenia Góra

25.05.2011 12:20

Po sobotní návštěvě Prahy jsme hned v neděli vyrazili na výstavu do Jelenie Góry, kterou máme celkem blízko. Posuzoval zde rozhodčí Gregorz Weron a odváželi jsme si odsud známku V 2.

MVP Praha

25.05.2011 12:11

Na mezinárodní výstavě v Praze jsme s Kirby vyběhali ve velké konkurenci 14 fen krásnou známku V 4, což jsme nečekali a moc nás to potěšilo.

Narozky

06.05.2011 21:20
Naše zrzečka sláví 2 roky!!!

Přejeme jí všechno nej, nej, nej, hlavně hodně zdravíčka :o)

Bonitace 1.5.2011

02.05.2011 12:04

Opět slavíme :o)

Hned druhý den po úspěšné výstavě v Mladé Boleslavi jsme vyrazili do Prahy, tentokrát na bonitaci ČKRR. Počasí nám zpočátku moc nepřálo, ale brzy se vyjasnilo a my jsme se mohli nechal posoudit. Později jsme velmi šťastní odjížděli s výsledkem, že naše

Chloe z Korycanských skal je CHOVNÁ 
Za posudek si Kirby vysloužila krásných 87 bodů.

KVP Mladá Boleslav - Pojizerská výstava

02.05.2011 10:08

Poslední dubnový den jsme vyrazili na KVP do Mladé boleslavi kde byli ridgebackové zastoupeni hlavně štěňátky z Jéčkového vrhu z Korycan a za CHáčka jsme tu byli my a naše ségra Chelsea. S Kirby jsme nastupovali do mezitřídy kde nás posuzoval rozhodčí pan Josef Němec, nakonec jsme si odnesli V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz.


 

Slavíme...:o)

11.02.2011 15:00

  Máme hotové RTG vyšetření

    DKK 0/0, DLK 0/0

 

KVP Nowa Ruda (PL)

05.12.2010 21:14

Nakonec nám to nedalo jen tak sedět doma na zadku a vyrazili jsme ještě jednou v letošním roce na výstavu. Tentokrát jsme zamířili do městečka Nowa Ruda v polsku, což máme od nás opravdu kousek. Velmi nás tu překvapilo příjemné a hezké prostředí sportovní haly, kde byly rozmístěny výstavní kruhy. Dalším plusem bylo že hala, přes velké mrazy venku, byla krásně vytopená. S Kirby jsme si nakonec vyběhali známku Výborná 2.

MVP Wroclaw (PL)

27.09.2010 20:28

Do Polska to nemáme daleko tak jsme se rozhodli vyrazit na naši první zahraniční výstavu, na MVP do Wroclawi. Kirbynka byla moc šikovná, takže jsme si nakonec vyběhali V1,CWC, res. CACIB za což jsme opravdu mooooooc rádi :o). Počasí nás nakonec taky nezklamalo, takže super vydařený den.

Výstava KCHRR Luková

27.09.2010 20:08

Moc jsme se těšili, že vyrazíme na MVP do Mladé Boleslavi, ale bohužel naše Kirby si usmyslela že bude hárat, takže jsme museli zůstat doma a závistivě jsme sledovali úspěchy ostatních :o). Na další výstavu jsme vyrazili do Lukové od kud jsme si odvezli známku- VÝBORNÁ.

NVP Mladá Boleslav

17.07.2010 22:56

Antibiotika zabrala, srst se nám podařilo dát dopořádku, takže jsme vyrazili tentokrát do Mladé Boleslavi. Počasí přálo víc než by jsme si my a hlavně psíci přáli, takže se každý snažil ukořistit alespoň kousek stínu než na něho přišla řada při posuzování. Ve třídě "mladých" nastoupilo 13 fen, my jsme si nakonec v této početné konkurenci urvali známku VÝBORNÁ 3, takže domů jsme odjížděli velmi spokojeni. Mimo jiné jsme se zde taky potkali se ségrama Chelsea a Chantal, které taky pěkně zabodovaly - Chelsea V4, Chantal V. Moc gratulujeme!!!

Krajská výstava Lanškroun

18.06.2010 22:54

Na výstavu do Lanškrouna jsme sice vyrazili, ale trošku s handicapem protože se nám Kirby pár dní před výstavou osypala a začala ve velkém ztrácet srst. To bohužel neušlo bystrému oku posuzovatele p. Václavíka, tudíž jsme po právu dostali VD. Po návštěvě veterinárního dermatologa už víme že máme zánět kůže a chlupových váčku, dostali jsme na 3 týdny antibiotika a uvidíme. Doufejme že neskončíme jako naháč :o)

Krajská výstava Lysá nad Labem

31.05.2010 22:56

Z Lysé jsme si domů odvezli ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, NEJLEPŠÍ MLADÝ. Podrobnosti v sekci "Výstavy".

Krajská výstava Hradec Králové 15.5.2010

16.05.2010 22:53

První seznámení s vystavováním ma Kirby za sebou, a úspěšně. Z krajské výstavy v Hradci Králové si odvezla známku VÝBORNÁ 1, VÍTEZ TŘÍDY

Co nás čeká a nemine

25.04.2010 22:43

Pomalinku se chystáme na výstavy, dále pak budeme navštěvovat Kynologické cvičiště Trutnov, začínáme už 6.5 2010. Doufáme že nám to aspon trošku půjde, protože zatím jsme šikovný hlavně na lumpárny :o)

Po nějakém čase ...

24.04.2010 22:42

Během té dlouhé doby co jsme o sobě nedali vedět se u nás událo spoustu věcí. Mezi nejdůležitější asi patří to že od 26.12 2009 má naše Kirby nového páníčka Dominika,který je asi největším důvodem proč na aktualizaci stránek nějak nezbývá čas:o). Než jsme našeho drobečka přinesli domů měli jsme samozřejmě obavy jak na něho bude Kirby reagovat, zda ho přijme do naší smečky, zda nebude žárlit atd., ale vše dopadlo na jedničku - jsou z nich kámoši. Kdykoliv to jde tak se Kirby připlíží a Domču oblíže od hlavy až k patě, to si opravdu nenechá ujít.

Kirby a jejích prvních 14 dní

25.07.2009 22:40

Prvních 14 dní uteklo jako voda a nutno říct že jsme se nudit s Kirbinkou nestihli :o). Vypadá to že z ní žádnej ustrašenej psík nebude, je to rozená bojovnice která si nenechá nic líbit. Skoro každý den se mnou chodila do práce (stříhám psíky), kde každého nové příchozího zákazníka považovala za svoji hračku (u yorkšírů se nedivím) a pokud si s ní zrovna nikdo nechtěl  hrát tak se usilovným štěkáním a vrčením dožadovala pozornosti. Doma je z ní pěknej lovec, svoje nejčastější kořisti se snaží ulovit v botníku, jen co se nikdo minutku nedívá tak už si nějakou odnáší do pelíšku. Mezi další oblíbené činnosti patří taky zahradničení, takže naše zahrada dostává pomalu ale jistě nový vzhled díky strategickým teréním úpravám. Jinak je ale Kirby šikovná i v jiných věcech, bez problémů zvládá jízdu autem, chození na vodítku, velmi rychle se naučila za pamlsky povel "sedni" a celkem nám jde už i "ke mně". Máme všude kolem lesy, takže se Kirby už stihla zúčastnit i houbaření, což se jí moc líbilo, mohla volně pobíhat od jednoho páníčka k druhýmu, nosit klacíky a vyřádit se do úplnýho vyčerpání.

Poprvé v novém domově

14.07.2009 22:39

První noc se nám hodně stýskalo, aby ne když v Korycanech bylo pořád živo, všude plno brášků a sestřiček a najednou je Kirby na všechno úplně sama v novém domově a na pomazlení tu jsou jen dva dvounozí :o). Ráno bylo ale všechno úplně jinak, vypustili jsme tu malou dračici na zahradu a s tím  jak začala prozkoumávat včechny kouty a okousávat zajímavý věci, tak pomalu zjišťovala že se jí u nás bude líbit. 

Cesta do nového domova

13.07.2009 22:37

Naši novou psí kamarádku jsme si odváželi z Korycan 12.7.2009 večer. Předcházelo tomu samozřejmě poslední zvážení, instrukce jak často a co papat a rozloučení se se svými nejbližšími. Pak jsme měli před sebou cestu dlouhou 150 km. Kirby zvládla cestu autem na jedničku, byla klidná, hodně spinkala a nejvíc se jí to líbilo u mě na klíně odkud měla i výhled z okénka na ten ruch kolem. Do jejího novéh domova v Libči u Trutnova jsme dorazili již po půlnoci, přesto však byl celý barák vzhůru a s očekáváním čekal na příjezd naší nové psí slečny aby se s ní mohl každý přivítat.

<< 1 | 2 | 3