Představujeme vrh "A"

Dne 15. 4 nás konečně Kirbynka přestala napínat a na svět přivedla krásných 10 zrzounků - 6 kluků a 4 holčičky. Kirbynka vše zvládla na jedničku a jako maminka je naprosto úžasná, v jednom kuse si štěňátka hýčká a opečovává a i na velmi rychlé venčení je opouští nerada. Štěňátka se mají čile k světu, spokojeně spinkají a papají. Po kontrole vrhu  se nanašel žádný DS, štěňátka jsou váhově vyrovnaná, 9 štěňátek je standardních, 1 kluk nestandardní  (pan oranžový) má zálomek na ocásku. Přejeme všem štěňátkům do života hodně zdravíčka a aby našli ty nejhodnější páníčky :-)


Více fotek našich Áček najdete ZDE

   

Vrh "A"

 

K výběru vhodného krycího psa jsme přistupovali velmi zodpovědně a strávili jsme nad ním mnoho času. Důraz při výběru otce našich štěňátek jsme kladli především na zdravotní stav, nepříbuznost, standardní a vyrovnaný exteriér, krásný pigment srsti a v neposlední řadě na charakter. Všechny naše představy vyplnil právě Baako.

 

MultiCh. Baako Amani Jeny´s Zakimi

- chovný pes (bonitace ČKRR 25.4.2010)

- HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní

- 69,5 cm, 45 kg, plnochrupý, nůžkový skus

 

Grand Šampion České republiky, Grand Šampion Ukrajiny

Šampion České republiky, Šampion Polska, Šampion Ukrajiny  

Junior Šampion České republiky

Klubový Šampion ČKRR, Klubový Šampion KCHRR

Polský vítěz 2010, Národní vítěz 2011

Nejlepší pes a BOB KCHRR 2010, Výborný 3 Světová výstava psů 2009

1.místo Nejlepší hlava KCHRR 2010, 4.místo Nejlepší hlava ČKRR 2011

1.místo Nejlepší pohyb KCHRR 2010 

3.místo Nejlepší ridge KCHRR 2009, 4.místo Nejlepší ridge KCHRR 2010  

coursingová licence

Kandidát na Šampiona Maďarska, Německa a Interšampiona

 

Baako je elegantní pes správných a vyvážených proporcí s typickou samčí hlavou s krásným výrazem, tmavého nosu i uší. Je to krásně zbarvený mladý pes s výraznou červěně-pšeničnou barvou. Má výbornou horní i dolní linii, hluboký hrudník a správně úhlené končetiny. Má vydatný elegantní pohyb se správnou mechanikou. O jeho kvalitách svědčí i mnoho výstavních úspěchů a řada výborných výsledků v soutěžích o nejlepší hlavu, ridge i pohyb. Jednou z největších Baakových předností je přátelská, vyrovnaná a nekonfliktní povaha.

Pochází z výborného česko-německého spojení. Matka – Kim Satanela, z kvalitní české chovatelské stanice Jeny´s Zakimi, která má již několikaletou tradici. Otec – Elron Fana Zulu, pochází z velmi dobrého německého chovu chovatelské stanice Fana Zulu a je nositelem titulu šampion Německa. V jeho rodokmenu najdete významné chovatelské stanice z Afriky, Dánska, Ameriky, Austrálie a Švédska.

Majitelka: Dominika Hojdová, více informací o Baakovi na  www.baakoamani.cz

 

Ch. Chloe z Korycanských skal

- chovná fena (bonitace 1.5.2011)

- HD 0/0, ED 0/0

- 64  cm, 33 kg, plnochrupá, nůžkový skus

 

Šampion Polska

BOB, BOG - 3.místo, 3x CWC, CAC, res.CAC,

3x Vítěz třídy, Krajský vítěz, Nejlepší mladý

Kandidát na šampiona ČR

Povahové testy 2011

 

Kirby je krásná, zdravá fenka střední výšky a harmonického vzhledu. Má elegantní hlavu samičího výrazu s krásným tmavým okem a správně neseným uchem. Je správného formátu, má dobrou hloubkou hrudníku s naznačeným předhrudím, velmi dobré úhlení končetin a prostorný pohyb s výbornou mechanikou. Velkou předností je perfektně utvářený ridge o správné délce, šířce i souměrnosti. Povahou je Kirby velmi přátelská, vyrovnaná a miluje děti se kterými od malička vyrůstala. K ostatním psům, ale i fenám je nekonfliktní a vstřícná. Doma je velmi klidná, pohodová a ráda si užívá naší přítomnosti, venku je pak veselá, hravá, zvídavá a je vždy připravena pro nějakou lumpárnu.            Pochází ze známé chovatelské stanice "z Korycanských skal", která má již s chovem ridgebacků více jak 12 letou zkušenost. V jejím rodokmenu se tak nachazí zakladatelé českeho chovu rhodéských ridgebacků.

 

Rodokmen štěňat


    

Vrh "A"

Baako Amani Jeny´s Zakimi

HD 0/0 ED 0/0

Fana Zulu Elron
HD 0/0

Helderydge Chivi

Kijasaman Gwanna of Djungelkatten

Kim Satanela
HD 0/0

Cleo ze Sulické tvrze

Cherie Satanela

Chloe z Korycanských skal

HD 0/0 ED 0/0

Bentley Maka-Boma
HD 0/0 ED 0/0

Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges

Angela Kirinyanga

Cattlien z Korycanských skal
HD 0/0 ED 0/0

Delel Rodyry

Molly Bohemia Checko


    
Pedigree generated by PedigreeQuery.com