Představujeme vrh "C"

    Dne 1.7.2016 přivedla KIrbinka na svět 9 krásných štěňátek, 5 holčiček a 4 kluky. Všechna štěnda se mají čile k světu, spokojeně baští mlíčko a spinkají. Kirbynka opět nezklamala a jako maminka je úžasná. Od první chvilky se o štěnda stará, opečovává je a z porodní bedny se nechá vytáhnout jen na masíčko a jen na nezbytně nutnou dobu. Po první kontrole vrhu je 7 štěňátek standardních a 2 holčičky nestandardní (se zálomky na ocásku). Všechna štěnda mají krásné dlouhé ridge a jsou bez DS. Přejeme všem štěňátkům do života hodně zdravíčka a aby našli ty nejhodnější páníčky :-).

Fotky "C" vrhu budeme postupně přidávat na www.afryea.rajce.idnes.cz/

1. pes standard čas: 11:46 váha 515 g
Corby Danuwa
Afryea
2. pes standard čas: 12:46 váha 505 g
Cairo Imani
Afryea - černý obojek
3.pes standard čas: 13:04 váha 480 g
Colt Kayode
Afryea
4. fenka nestandard čas: 14:45 váha 470 g
Carrie Fahari
Afryea
5. pes standard čas: 14:55 váha 540 g
Casper Rafiki
Afryea
6. fenka standard čas: 16:52 váha 360 g
Cora Amadi
Afryea
7. fenka standard čas: 17:23 váha 380 g
Candy Ayanan
Afryea
8. fenka standard čas: 19:40 váha 465 g
Connie Nomble
Afryea
9. fenka nestandard čas: 20:15 váha 430 g
Cessy Simba
Afryea

 

Vrh "C" léto 2016

GrandCh. Ch. Artaban Cieply Dom

- import PL (krevní linie Kanada/USA/Norsko/Austrálie), z jediného vrhu v Evropě po nádherném kanadském šampionovi "Jackovi" (BISS, BPISS, Can.Ch. The Black Pearl of Course)

- chovný pes (bonitace KCHRR 12.1.2015)

- HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní, LTV negativní, spondylóza negativní

- 68 cm, 42 kg, plnochrupý, nůžkový skus

 

INTERŠAMPION

GRAND ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

ŠAMPION SLOVENSKÉ REPUBLIKY

ŠAMPION POLSKA

ŠAMPION ČMKU

KLUBOVÝ ŠAMPION  KCHRR

KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR

KLUBOVÝ VÍTĚZ KCHRR 2015

NÁRODNÍ VÍTĚZ 2015

NEJLEPŚÍ PES ĆKRR 2015

čekatel:

INTERŠAMPION

GRAND ŠAMPION SLOVENSKA

ŠAMPION MAĎARSKA

Pracovní zkoušky: 

BH

ZZO

    Pro poslední Kirbinčin vrh jsme hledali vhodného ženicha velmi pečlivě a zodpovědně. A našli! Artaban je krásný mladý pes s harmonickou stavbou těla a správnými proporceni. Má výbornou horní i dolní linii, hluboký hrudník s naznačeným předhrudím a správně úhlené končetiny. Pyšní se ušlechtilou samčí hlavou s krásným a milým výrazem. V pohybu je velmi elegantní. O Artových exteriérových kvalitách svědčí mnoho výstavních úspěchů, ale jeho velkou předností je i pracovní nadání. Věnuje se stopařině a poslušnosti, kde je učenlivý a šikovný. Povahou je to velmi přátelský, nekonfliktní a veselý pes, vyrůstající v rodině s dětmi.

 

    Artaban narozený v polské CHS Cieply Dom, pochází z velmi vyrovnaného a úspěšného vrhu 10 štěňat ( 9x standard) a jeho sourozenci se na evropských a kanadských výstavách objevují na prvních příčkách. Otcem Arta je nádherný kanadský pes BISS, BPISS, Can.Ch. The Black Pearl of Course “Jack“, který svůj velmi kvalitní exteriér pravidelně předává svým potomkům. Matkou Arta je krásná fenka Ch. Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl, importovaná z Norska, která vyniká korektní stavbou těla a především velice zajímavým rodokmenem, který spojuje velmi kvalitní krev americkou, severskou a australskou.

Majitelka: Mgr. Kateřina Járová Brychtová, více info o Artovi na: www. sacramosso.cz

 

Ch. Chloe z Korycanských skal

- chovná fena (bonitace ČKRR 1.5.2011)

- HD 0/0, ED 0/0

- 64 cm, 34 kg, plnochrupá, nůžkový skus


ŠAMPION POLSKA

BOB, BOG - 3.místo, 3x CWC, CAC, res.CAC,

3x Vítěz třídy, Krajský vítěz, Nejlepší mladý

Kandidát na šampiona ČR

Povahové testy 2011

 

Kirby je krásná, zdravá fenka střední výšky a harmonického vzhledu. Má elegantní hlavu samičího výrazu s krásným tmavým okem a správně neseným uchem. Je správného formátu, má dobrou hloubkou hrudníku s naznačeným předhrudím, velmi dobré úhlení končetin a prostorný pohyb s výbornou mechanikou. Velkou předností je perfektně utvářený ridge o správné délce, šířce i souměrnosti. Povahou je Kirby velmi přátelská, vyrovnaná a miluje děti se kterými od malička vyrůstala. K ostatním psům, ale i fenám je nekonfliktní a vstřícná. Doma je velmi klidná, pohodová a ráda si užívá naší přítomnosti, venku je pak veselá, hravá, zvídavá a je vždy připravena pro nějakou lumpárnu. Pochází ze známé chovatelské stanice "z Korycanských skal", která má již s chovem ridgebacků více jak 14 letou zkušenost. V jejím rodokmenu se tak nachazí zakladatelé českeho chovu rhodéských ridgebacků.